Dreeeeeem brother

my killer,my lover


ketino

21:50

напевно колись було дуже модні статуси вк,особливо типу в активнному пошуку. і чи то ця мода вийшла,чи то подорослішали люди(більш схольна до уього варіану),але у жодного з 90 % "друзів" я не зустріла. тепер напевно класно приховувати свій "сімейний статус" і взагалі будь що про себе в соцмережах.
І,чорт забий,так неприємно дивитись на себе зі сторони і бачити що взагалі виникає якась думка про те,що зміна якоїсь інформації свого профілю якось допомагає тобі у самореалізації!це на стільки по дурному.навіть не дивлячись на те,що інтернет у 21 сторіччі набув такого обігу.та зараз напевно важче знайти людину якої немає у соц мережах,аніж ту,яка |варіант не знайдено| 
Не люблю,коли мене вітають із днем мед працівника.я ще не мед працівник,а навіть якщо 3 курс це передбачає,я не відчуваю себе працівником. і може мене дратує навіть більше сам факт того,що для оточуючих я маю сприймати/відноситись до цього,як до чогось радісного,як до привітання з днем народження,чи щось накшталт цього. переважна більшість відчуває напевно якось свою приналежність до своєї професії чи діялбності,будь то вчитель,журналіст,письменник,юрист...а у мене так не виходить.я не сприймаю це як свято,ні для себе ні як для когось іншого,у мене не виникає бажання вітати маму з днем вчителя,,тому що це свято-ден вчителя,чи родичів з днем мед працівника,чи друзів ,з цим святом. а день студента?!  
У мене з*являються думки,що можливо таке "негодование" може пройти,якщо я трохи покопаюсь у історії виникнення цих "свят" і тоді мені буде легше їх спрймати,я буду розуміти і усвідомлювати чому. і можливо тому мене і дратують усі ці привітання із професійними святами,бо скоріш за все переважна більшість і не замислюється чому є такі "свята",а є собі і є,окей. Або все одно усе зараз повернеться до мене з тим,що дратуєсь через це,бо сама не знаю.
як було з тим,що не люблю цокатись келихами . і хоч я вже знаю звідки це пішло, і навть роблю це,бо вже не думаю чому і навіщо ,все одно час від часу ловлю себе на думці навіщо.
Мені.так.дискомфортно.
і так потрібна свіжа хвиля.довготривала свіжа хвиля.стежки з цікавими пригодами. більше саморозвитку,менше капканів,перешкод(бкло б добре якби можна було так отримувати досвіт)
щось,що затягне мою увагу і принесе користь. і так,стрибай до мене. я прийму з відкритими руками і обіймами.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0

 Music

твіттер

09112009_1_28_57_11_1_0_Hede020f5e1-__.gif


Мои фотоальбомы

Мои фотоальбомы


Календарь
Август
ПнВтСрЧтПтСбВск
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Метки
ОБОЗ.ua